Centrum Progres
ul. 11 Listopada 41
95-040 Koluszki

tel / fax (44) 714 67 90
tel. kom. 693 166 450
sekretariat@progres.atm.pl

« powrót

  1. Urzędy administracji samorządowej: Urząd Miejski w Piotrkowie Trybunalskim, Urząd Miejski w Tuszynie, Urząd Miejski w Sulejowie, Urząd Miejski w Rzgowie, Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, Urząd Miejski w Libiążu, Urząd Gminy Zduńska Wola, Urząd Gminy w Tomaszowie Mazowieckim, Urząd Gminy Czarny Dunajec, Urząd Gminy Brzeziny, Urząd Gminy w Ujeździe, Urząd Gminy w Łyszkowicach, Urząd Gminy w Zelechlinku, Urząd Gminy Pabianice, Urząd Gminy Ozorków, Urząd Gminy w Górze Św. Małgorzaty, Urząd Gminy w Ręcznie, Urząd Gminy w Łękach Szlacheckich, Urząd Gminy Rawa Mazowiecka, Urząd Gminy w Moszczenicy, Urząd Gminy w Wolborzu, Urząd Gminy w Czarmocinie, Urząd Gminy w Cielądzu, Urząd Gminy w Rozprzy, Urząd Gminy w Będkowie, Urząd Gminy w Brójcach.
  2. Ośrodki pomocy społecznej: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulejowie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drużbicach, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnocinie.
  3. Stowarzyszenia i organizacje kościelne: Stowarzyszenie Abstynenckie Klubu Wzajemnej Pomocy "Ostoja" w Koluszkach, Stowarzyszenie Abstynenckie "Raj" w Aleksandrowie Łódzkim, Stowarzyszenie Abstynenckie "Krokus" w Tuszynie, Abstynenckie Stowarzyszenie "Wiola" w Brzezinach, Stowarzyszenie Świetlica Środowiskowa Oratorium Św. Antoniego w Piotrkowie Trybunalskim, Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Maryi w Piotrkowie Tryb.

Oferta i programyOferty 2022


Oferta realizacji specjalistycznego obozu socjoterapeutycznego dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych.

Oferta realizacji plik do pobrania


Oferta realizacji letniego obozu terapeutycznego dla osób i rodzin z problemem alkoholowym.


Oferta realizacji plik do pobrania

Nasi kontrahenci

Przedstawiamy listę instytucji i organizacji pozarządowych, które podjęły z nami współpracę w zakresie realizacji obozów terapeutycznych.

wiecej »

Nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy kilka informacji o realizacjach obozów terapeutycznych w roku 2010.

wiecej »

© 2012 Progres