Centrum Progres
ul. 11 Listopada 41
95-040 Koluszki

tel / fax (44) 714 67 90
tel. kom. 693 166 450
sekretariat@progres.atm.pl

« powrót

Odwołujemy się do modeli terapii krótkoterminowej (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach- BSFT oraz Wielowymiarowa Interwencja w Sytuację Rodzinną wg Mostwin).

Zapraszamy rodziny (lub partnerów) w kryzysie, rodziny (partnerów) z trudnościami w komunikacji, pełnieniu ról. W wielu przypadkach terapia rodzinna, w którą angażują się wszyscy czlonkowie najbliższej rodziny lub też terapia partnerska, przynoszą najlepsze efekty dla rodziny, jej poszczególnych członków, czy też obu partnerów w związku.

Świadczona pomoc jest odpłatna. Wymagane jest wcześniejsze umówienie się telefoniczne.

Indywidualna

Ofertę indywidualnej terapii psychologicznej kierujemy do osób:

wiecej »

Rodzinna

Oferujemy:

  • terapię rodzinną,
  • terapię par tworzących związek

wiecej »

Psychoterapia uzależnień

Prowadzimy zajęcia z zakresu terapii uzależnień (alkohol, narkotyki, leki psychoaktywne, hazard) oraz współuzależnienia, poprzez różne formy zajęć grupowych oraz indywidualnych.

Zapraszamy na konsulatcje płatne (w siedzibie Centrum "Progres", ul.11 Listopada 41, Koluszki) oraz na bezpłatne, realizowane w ramach umów zawieranych z nami na obsługę konkretnych podmiotów (w różnych miejscach woj. łódzkiego-patrz wykaz Punktów Konsultacyjnych oraz współpracujacych z nami stowarzyszeń).

wiecej »

Terapia ofiar przemocy w rodzinie

Jeśli jesteś ofiarą przemocy w rodzinie, pamiętaj że:

Wiele osób, podobnie jak Ty, doznaje przemocy w swoich domach. Nie mówią o tym, bo boją się i wstydzą. Często też czują się winne za zaistniałą sytuację, co na każdym kroku usiłuje wmówić im sprawca przemocy.

Wiedz jednak, że: Nic nie usprawiedliwia przemocy!!!

wiecej »

© 2012 Progres