Centrum Progres
ul. 11 Listopada 41
95-040 Koluszki

tel / fax (44) 714 67 90
tel. kom. 693 166 450
sekretariat@progres.atm.pl

Proponujemy kompleksowe usługi turystyczne i przewozowe, wynajem autokarów na wycieczki, kolonie, obozy, pielgrzymki szkolne i okolicznościowe, wyjazdy rodzinne i pracownicze w kraju i zagranicą.

Kontakt: w godzinach pracy biura, tel. 44 714 67 90

Firma posiada wymagane zezwolenia i licencje zarówno na krajowy, jak i międzynarodowy przewóz osób, kilkuletnie doświadczenie nabyte podczas współpracy z ponad 100 gminami z 5 województw, ponad 180 placówkami oświatowymi, organami wymiaru sprawiedliwości, ośrodkami pomocy społecznej, licznymi organizacjami pozarządowymi i zakładami pracy.

W Centrum "Progres" znajdą Państwo fachową, miłą obsługę, życzliwość, bezpieczeństwo usług przewozowych.

Gwarantem udanej wycieczki jest dobry, wygodny autokar oraz kompetentna i miła obsługa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo autokary o podwyższonym standardzie z klimatyzacją, DVD, wc, mini barkiem, nagłośnieniem (do 55 osób).
Organizujemy takze transoprt busami (do 25 osób lub do 9 osób).

Zajmujemy się obsługą transportową klientów indywidualnych, urzędów, zakładów pracy. Przewozimy pracowników, uczniów, uczestników konferencji, szkoleń. Obsługujemy oraz organizujemy wycieczki szkolne, pracownicze 1,2,3 – dniowe, zielone szkoły, kolonie, obozy.

Naszych kierowców cechuje fachowość oraz duża kultura osobista.

Zapraszamy do współpracy.

© 2012 Progres