Centrum Progres
ul. 11 Listopada 41
95-040 Koluszki

tel / fax (44) 714 67 90
tel. kom. 693 166 450
sekretariat@progres.atm.pl

Praca

Posiadasz doświadczenie i konkretne umiejętności w zakresie marketingu a szukasz pracy- koniecznie skontaktuj się z nami. Szukasz pracy jako psycholog, logopeda, specjalista terapii uzależnień - przyślij do nas swoje CV.

Skończyłeś kurs kierownika placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży lub kurs wychowawcy, łatwo nawiązujesz kontakt z dziecmi, jesteś pracowity, odpowiedzialny i kreatywny-napisz do nas; latem możesz znaleźc pracę na koloniach lub obozach, realizowanych w atrakcyjnych miejscowościach.

W ciągu ostatnich 2 lat stałą pracę w Centrum "Progres" znalazło 9 osób, ponad 30 osób nawiązało z nami współpracę na podstawie umów cywiloprawnych.

Staże

Zapraszamy do odbycia stażów absolwenckich, adeptów kierunków: psychologia, pedagogika, turystyka.

W Centrum "Progres" można też odbyc staże zawodowe.

Najlepsi stażyści mają realne szanse na zatrudnienie.

Praktyki i wolontariat

Studentom kierunków psychologia, pedagogika, turystyka oraz osobom kształcącym się w zawodach: logopeda, specjalista terapii uzależnień umożliwiamy odbycie praktyk studenckich lub zawodowych.

Zapraszamy wolontariuszy, którzy poprzez półroczną współpracę chcieliby sprawdzic i rozwinąc swoje umiejętności zawodowe i interpersonalne. Wolontariat często stanowi najprostszą drogę do znalezienia pracy.

© 2012 Progres