Centrum Progres
ul. 11 Listopada 41
95-040 Koluszki

tel / fax (44) 714 67 90
tel. kom. 693 166 450
sekretariat@progres.atm.pl


Zaufali nam

1. INSTYTUCJE POMOCY SPOŁECZNEJ:      

L.p. Centra Polityki Społecznej Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie Miejskie Ośrodki Pomocy Rodzinie Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej Domy Pomocy Społecznej
1 Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi PCPR w Brzezinach MOPR w Piotrkowie Trybunalskim MOPS w Brzezinach GOPS w Andrespolu DPS w Brzezinach
2 Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w Warszawie PCPR w Giżycku MOPR w Poznaniu MOPS w Działoszynie GOPS w Aleksandrowie DPS w Łaznowskiej Woli
3   PCPR w Łodzi MOPR w Skierniewicach MOPS w Kamieńsku GOPS w Będkowie DPS w Dąbrowie
4   PCPR w Pabianicach MOPR w Toruniu MOPS w Koluszkach GOPS w Brzezinach  
5   PCPR w Poddębicach   MOPS w Łowiczu GOPS w Burzeninie  
6   PCPR w Piotrkowie Trybunalskim   MOPS w Nidzicy GOPS w Bielawach  
7   PCPR w Radomsku   MOPS w Opocznie GOPS w Czarnocinie  
8   PCPR w Sochaczewie   MOPS w Siemiatyczach GOPS w CHąśnie  
9   PCPR w Zgierzu   MOPS w Sulejowie GOPS w Daleszycach  
10       MOPS w Strykowie GOPS w Drużbicach  
11       MOPS w Tomaszowie Mazowieckim GOPS w Gietrzwałdzie  
12       MOPS w Tuszynie GOPS w Głuchowie  
13       MOPS w Wieruszowie GOPS w Godzianowie  
14       MOPS w Wolborzu GOPS w Gorzkowicach  
15       MOPS w Zduńskiej Woli GOPS w Grabicy  
16       MOPS w Złoczewie GOPS w Kiernozi  
17       MOPS w Łodzi GOPS w Kobielach Wielkich  
18       MOPS w Wałbrzychu GOPS w Krzyżanowie  
19       MOPS w Gogolinie GOPS w Ksawerowie  
20       MOPS w Krapkowicach GOPS w Lubochni  
21       MOPS w Sochaczewie GOPS w Lipcach Reymontowskich  
22       MOPS w Głownie GOPS w Łękach Szlacheckich  
23       MOPS w Łowiczu GOPS w Łyszkowicach  
24         GOPS w Makowie  
25         GOPS w Moszczenicy  
26         GOPS w Masłowicach  
27         GOPS w Nowosolnej  
28         GOPS w Pabianicach  
29         GOPS w Rawie Mazowieckiej  
30         GOPS w Ręcznie  
31         GOPS w Rogowie  
32         GOPS w Rokicinach  
33         GOPS w Rozprzy  
34         GOPS w Rudej Malenickiej  
35         GOPS w Rząśni  
36         GOPS w Rzeczycy  
37         GOPS w Skierniewicach  
38         GOPS w Sadkowicach  
39         GOPS w Sędziejowicach  
40         GOPS w Słupi  
41         GOPS w Tarczynie  
42         GOPS w Wartkowicach  
43         GOPS w Widawie  
44         GOPS w Zdunach  
45         GOPS w Żelechlinku  
46         GOPS w Żarnowie  
47         GOPS w Żytnie  
48         GOPS w Starej Białej  
49         GOPS w Siemiatyczach  


2. URZĘDY ADMINISTRACJI SAMORZĄDOWEJ

L.p.  Urzędy Gmin Urzędy Miejskie Starostwa Powiatowe
 1 UG w Aleksandrowie Łódzkim UM w Brzezinach SP w Brzezinach
 2 UG w Aleksandrowie UM w Dąbiu SP w Pabianicach
 3 UG w Andrespolu UM w Gostyninie SP w Poddębicach
 4 UG w Będkowie UM w Jaśle SP w Sochaczewie
 5 UG w Białej UM w Kamieńsku SP w Wieruszowie
 6 UG w Bielawach UM w Koluszkach SP w Piotrkowie Trybunalskim
 7 UG w Bielinach UM w Korszach  
 8 UG w Bolimowie UM w Libiążu  
 9 UG w Brójcach UM w Łęczycy  
 10 UG w Brzezinach UM w Łowiczu  
 11 UG w Buczku UM w Mielcu  
 12 UG w Budzewie UM w Mszczonowie  
 13 UG w Budziszewicach UM w Nowym Targu  
 14 UG w Burzeninie UM w Opocznie  
 15 UG w Chrzypsku Wielkim UM w Piotrkowie Trybunalskim  
 16 UG w Chynowie UM w Poddębicach  
 17 UG w Cielądzu UM w Radomsku  
 18 UG w Czarnocinie UM w Rawie Mazowieckiej  
 19 UG w Czarnym Dunajcu UM w Rzgowie  
 20 UG w Czerniewicach UM w Sieradzu  
 21 UG w Daszynie UM w Strykowie  
 22 UG w Dłutowie UM w Sulejowie  
 23 UG w Dmosinie UM w Tomaszowie Mazowieckim  
 24 UG w Dobroniu UM w Tuszynie  
 25 UG w Drużbicach UM w Warszawie  
 26 UG w Głuchowie UM w Wolborzu  
 27 UG w Godzianowie UM w Zduńskiej Woli  
 28 UG w Gostyninie UM w Zgierzu  
 29 UG w Gomunicach UM w Żyrardowie  
 30 UG w Górze Św. Małgorzaty UM w Oławie  
 31 UG w Grabicy UM w Kłodzku  
 32 UG w Grabowie UM w Kolnie  
 33 UG w Inowłodzu UM w Odolanowie  
 34 UG w Jeżowie UM w Głuchołazach  
 35 UG w Kamieńsku UM w Mszczonowie  
 36 UG w Kiernozi    
 37 UG w Kobielach Wielkich    
 38 UG w Kodrębie    
 39 UG w Konopnicy    
 40 UG w Ksawerowie    
 41 UG w Kutnie    
 42 UG w Lipcach Reymontowskich    
 43 UG w Lubochni    
 44 UG w Łękach Szlacheckich    
 45 UG w Łyszkowicach    
 46 UG w Łowiczu    
 47 UG w Makowie    
 48 UG w Mielcu    
 49 UG w Mniszkowie    
 50 UG w Moszczenicy    
 51 UG w Osjakowie    
 52 UG w Ozorkowie    
 53 UG w Opocznie    
 54 UG w Paradyżu    
 55 UG w Pątnowie    
 56 UG w Radomsku    
 57 UG w Ręcznie    
 58 UG w Regnowie    
 59 UG w Rogowie    
 60 UG w Rokicinach    
 61 UG w Rozprzy    
 62 UG w Rawie Mazowieckiej    
 63 UG w Rudzie Malenickiej    
 64 UG w Rusinowie    
 65 UG w Sadkowicach    
 66 UG w Sędziejowicach    
 67 UG w Sieradzu    
 68 UG w Sierakowie    
 69 UG w Skierniewicach    
 70 UG w Sławnie    
 71 UG w Szadku    
 72 UG w Tomaszowie Mazowieckim    
 73 UG w Ujeździe    
 74 UG w Urszulinie    
 75 UG w Konopnicy    
 76 UG w Wartkowicach    
 77 UG w Wróblewie    
 78 UG w Wilkowie    
 79 UG w Zdunach    
 80 UG w Zduńskiej Woli    
 81 UG w Żarnowie    
 82 UG w Żychlinie    
 83 UG w Żelechlinku    
 84 UG w Starej Białej    
 85 UG w Raszynie    
 86 UG w Pilchowicach    
 87 UG w Nowym Targu    
 88 UG w Lututowie    
 89 UG w Cekowie Kolonii    
 90 UG w Piątku    
 91 UG w Krasnem    
 92 UG w Łabiszynie    
 93 UG w Buczku    
 94 UG w Niemodlinie    

 

3. PLACÓWKI OŚWIATOWE

L.p. Szkoły Podstawowe Gimnazja Szkoły ponadgimnazjalne Szkoły specjalne Przedszkola Inne placówki oświatowe
1 SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej Gimnazjum w Kiernozi LO nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim SOSW w Koluszkach Przedszkole nr 1 w Koluszkach Bursa Szkolna w Bełchatowie
 2 SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej Gimnazjum w Bialej Rawskiej LO nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim ZSS w Brzezinach Przedszkole nr 2 w Koluszkach Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Zduńskiej Woli
 3 SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej Gimnazjum w Ksawerowie LO nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim ZSS w Głownie Przedszkole nr 3 w Koluszkach Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Nowym Targu
 4 SP nr 143 w Łodzi Gimnazjum nr 1 w Koluszkach LO nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim SPS w Górkach Dużych Przedszkole w Gałkowie Dużym Dom Dziecka nr 1 w Łodzi
 5 SP w Gaju Wojewodzy Gimnazjum nr 2 w Koluszkach LO Katolickie w Piotrkowie Trybunalskim SS w Konstantynowie Łódzkim Przedszkole nr 1 w Brzezinach  
 6 SP w Gałkowie Dużym Gimnazjum nr 2 w Sieradzu LO w Koluszkach ZSS nr 2 w Łodzi Przedszkole nr 2 w Brzezinach  
 7 SP w Lipinach Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim LO w Brzezinach   Przedszkole w Rokicinach  
 8 SP w Łęcznie Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim LO w Godzianowie      
 9 SP nr 1 w Koluszkach Gimnazjum nr 1 w Bełchatowie ZSS w Mielcu      
 10 SP nr 2 w Koluszkach Gimnazjum nr 5 w Bełchatowie ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim      
 11 SP nr 1 w Bełchatowie Gimnazjum nr 1 w Rawie Mazowieckiej ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim      
 12 SP nr 4 w Bełchatowie Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej ZSP nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim      
 13 SP nr 13 w Bełchatowie Gimnazjum w Popielawach ZSP nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim      
 14 SP nr 1 w Głownie Gimnazjum w Dmosinie ZSP nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim      
 15 SP nr 1 w Sulejowie Gimnazjum w Gałkowie Dużym ZSP nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim      
 16 SP nr 2 w Sulejowie Gimnazjum w Kurowicach ZSP nr 1 w Koluszkach      
 17 SP nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim Gimnazjum w Krośniewicach ZSP nr 2 w Koluszkach      
 18 SP nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim Gimnazjum w Lipcach Reymontowskich ZSP w Tuszynie      
 19 SP nr 1 w Brzezinach Gimnazjum w Łyszkowicach ZSZ w Żarnowie      
 20 SP nr 2 w Brzezinach Gimnazjum w Łęczycy ZSZ w Szydłowie      
 21 SP nr 1 w Tuszynie Gimnazjum w Rzgowie ZSR w Czarnocinie      
 22 SP nr 2 w Tuszynie Gimnazjum w Sulejowie ZSP w Sulejowie      
 23 SP nr 3 w Zgierzu Gimnazjum w Wiączyniu Dolnym ZSR w Wolborzu      
 24 SP w Dmosinie Gimnazjum w Brzezinach ZSP w Brzezinach      
 25 SP w Kołacinie Gimnazjum w Wiśniowej Górze ZSP nr 15 w Łodzi      
 26 SP w Kurowicach Gimnazjum w Jeżowie ZSRCKU w Wolborzu      
 27 SP w Pukininie Gimnazjum w Przygłowie Powiatowy Zespół Edukacyjny w Konstantynowie Łódzkim      
 28 SP w Woli Zaradzyńskiej Gimnazjum w Dąbrowie nad Czarną ZSP nr 5 w Płocku      
 29 SP w Wolborzu Gimnazjum w Wróblewie        
 30 SP w Goleszach Gimnazjum w Sędziejowicach        
 31 SP w Proszeniu Gimnazjum w Będkowie        
 32 SP w Żarnowie Gimnazjum w Żelechlinku        
 33 SP nr 1 w Głownie Gimnazjum w Moszczenicy        
 34 SP w Sobocie Gimnazjum w Srocku        
 35 SP w Bielawach Gimnazjum w Szydłowie        
 36 SP w Domaniewicach Gimnazjum w Niechcicach        
 37 SP w Skaratkach Gimnazjum w Rozprzy        
 38 SP w Niewiadowie Gimnazjum w Brzozie        
 39 SP w Ujeździe Gimnazjum w Czarnocinie        
 40 SP w Będkowie Gimnazjum nr 2 w Łowiczu        
 41 SP w Czarnocinie Gimnazjum nr 1 w Tuszynie        
 42 SP w Szynczycach Gimnazjum nr 2 w Tuszynie        
 43 SP w Bogdance Gimnazjum w Wodzinie Prywatnym        
 44 SP w Gałkówku Kolonii Gimnazjum w Tomawie        
 45 SP w Dąbrówce Dużej Gimnazjum w Ręcznie        
 46 SP w Uszczynie Gimnazjum w Żarnowie        
 47 SP w Przygłowie Gimnazjum w Budziszewicach        
 48 SP w Witowie Gimnazjum w Rogowie        
 49 SP w Klementynowie Gimnazjum nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim        
 50 SP w Jankowie Gimnazjum nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim        
 51 SP w Łaznowie Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim        
 52 SP w Moszczenicy Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim        
 53 SP w Gajkowicach Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim        
 54 SP w Gazomii Gimnazjum Katolickie w Piotrkowie Trybunalskim        
 55 SP w Srocku Gimnazjum w Ujeździe        
 56 SP w Jarostach Gimnazjum w Niewiadowie        
 57 SP w Rozprzy Gimnazjum w Domaniewicach        
 58 SP w Niachcicach Gimnazjum w Bielawach        
 59 SP w Mierzynie Gimnazjum w Godzianowie        
 60 SP w Nowej Wsi Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie        
 61 SP w Straszowie Gimnazjum w Królowej Woli        
 62 SP w Lubieniu Gimnazjum w Płońsku        
 63 SP w Budziszewicach Gimnazjum w Siemiatyczach        
 64 SP w Żelechlinku Gimnazjum w Kurzeszynie        
 65 SP w Jeżowie Gimnazjum w Piątku        
 66 SP w Rogowie Gimnazjum w Wiśniowej Górze        
 67 SP w Wągrach Gimnazjum w Cekowie        
 68 SP w Przłęku Dużym Gimnazjum w Głuchowie        
 69 SP w Stachlewie Gimnazjum w Maszewie        
 70 SP w Kalenicach          
 71 SP w Łyszkowicach          
 72 SP w Godzianowie          
 73 SP w Lniśnie          
 74 SP w Lipcach Reymontowskich          
 75 SP w Drzewcach          
 76 SP w Szydłowie          
 77 SP w Brzozie          
 78 SP w Woli Kamockiej          
79 SP w Boryszowie          
 80 SP w Ręcznie          
 81 SP w Żarnowie          
 82 SP w Aleksandrowie          
 83 SP w Dąbrowie nad Czarną          
 84 SP w Skotnikach          
 85 SP w Kurowicach          
 86 SP w Bukowcu          
 87 SP w Rzgowie          
 88 SP w Kalinie          
 89 SP w Guzewie          
 90 SP w Wodzinie Prywatnym          
 91 SP w Kruszowie          
 92 SP w Górkach Dużych          
 93 SP w Sędziejowicach          
 94 SP w Strobanowie          
 95 SP w Lubochni          
 96 SP w Białej          
 97 SP w Bychlewie          
 98 SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim          
 99 SP nr 5 w Konstatntynowie Łódzkim          
 100 SP w Wiśniowej Górze          
 101 SP w Inowłodzu          
 102 SP w Brzustowie          
 103 SP w Królowej Woli          
 104 SP w Płońsku          
 105 SP w Czarnej          
 106 SP w Kalenicach          
 107 SP w Maszewie          
 108 SP w Janisławicach          
 109 SP w Złotej          
 110 SP w Głuchowie          
 111 SP w Białyninie          
 112 SP w Wysokienicach          
 113 SP Publiczna w Niemodlinie          
 114 SP nr 1 w Niemodlinie          
 115 SP nr 2 w Niemodlinie          
 116 SP nr 1 w Krapkowicach          
 117 SP nr 4 w Krapkowicach          
 118 SP nr 5 w Krapkowicach          
 119 SP w Kórnicy          
 120 SP w Żywocicach          
 121 SP w Steblowie          
 122 SP nr 3 w Rogowie Opolskim          

 

L.p.        
1        
2        
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10

© 2012 Progres